Burdurweb’ten Vali Kürklü’ye ziyaret

2010 yılından günümüze değin Burdur’da internet haberciliğinde adından bir çok kez söz ettiren Burdurweb markası büyümeye devam ediyor. İnternet haberciliğinde Burdur’da çıtayı her geçen yükselten ve bir çok haber sitesine örnek olan Burdurweb markası, internet medyasının ardından ilk dergisini de çıkardı. Burdur’un ”ilk yerel dergisi” olması niteliği ile de dikkat çekiyor.

BURDURWEB, ARTIK YAYIN GRUBU

15 Aralık 2015 tarihinden itibaren aylık süreli yayın niteliyle Burdurweb, ilk sayısını çıkararak Burdur’da yayın grubu haline geldi. Burdurweb Yayın Grubu olarak bundan sonra hem haber sitesi hem de dergi olarak Burdurlulara en güncel, en doğru, en dürüst haberleri duyurmaya devam edecek.

Derginin ilk sayısının çıkması üzerine derginin sahipleri Burdurweb Aylık Haber Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmeni Özgür Doğan ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Can Doğan, Burdur Valisi Hasan Kürklü’yü makamında ziyaret etti.

burdurweb-dergi-hasan-kurklu-ozgur-dogan-642x320

HABER SİTESİ VE DERGİ BİRLİKTE YAYINA DEVAM EDECEK

Derginin tanıtımı dolayısıyla Burdur Valisi Sayın Hasan Kürklü’yü ziyaret eden Burdurweb Genel Yayın Yönetmeni Özgür Doğan: ”Haber sitesi olarak çıktığımız yayıncılık sektöründe ek olarak aylık yayınlanacak olan dergi ile yayın hayatını birlikte sürdüreceğiz. Yayın hayatına başladığımız günden bugüne değin gelişme noktasında her geçen gün üzerine katarak ivme kazanmaya devam ediyoruz. Kendini geliştiremeyen, güncellemeyen, yeniliklere açık olmayan bir kuruluşun geri kalmaya mahkum kalacaktır. Biz de bu felsefe ile çalışmalarımızı şekillendirdik. Burdur’da bir aylık haber dergisinin eksikliği gördük ve bu yönde aylarca yaptığımız fizibilite çalışmalarının neticesinde Burdurweb Aylık Haber Dergisi’nin ilk sayısını çıkardık” dedi.

Derginin tanıtımını ilin mülki amirinden başlaması gerektiği düşüncesiyle ziyaret ettiklerini belirten Doğan, derginin niteliği ve içeriği hakkında Vali Hasan Kürklü’yü bilgilendirdi. Doğan; ”Dergimiz, siyaset, ekonomi, sağlık, spor, eğitim, teknoloji, bilim, sanat, kültür vb.” kategorilerinde özel haberlere yer vereceğiz. Dergimizi söyleşi, köşe yazısı ile de daha da renk katacağız. İnşallah haber sitesinde kazandığımız ivmeyi dergimizde de yakalarız. Dergimiz ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu ifade eden Burdur Valisi Hasan Kürklü, derginin Burdur’a hayırlı olmasını temenni ederken, Burdurweb’in yayın hayatında başarılar diledi.

Ziyaretin ardından Burdurweb Genel Yayın Yönetmeni Özgür Doğan, Burdur Valisi Hasan Kürklü’ye Burdurweb Aylık Haber Dergisi’nin ilk sayısını hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir