Burdurweb’ten Belediye Başkanı Ercengiz’e ziyaret

Burdurweb Aylık Haber Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Özgür Doğan ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Can Doğan ikinci ziyaretini Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e makamında gerçekleştirdi.

Derginin ilk sayısının tanıtımı dolayısıyla gerçekleşen ziyarette, Genel Yayın Yönetmeni Özgür Doğan; ”Haber sitesi olarak çıktığımız yayıncılık sektöründe ek olarak aylık yayınlanacak olan dergi ile yayın hayatını birlikte sürdüreceğiz. Yayın hayatına başladığımız günden bugüne değin gelişme noktasında her geçen gün üzerine katarak ivme kazanmaya devam ediyoruz. Kendini geliştiremeyen, güncellemeyen, yeniliklere açık olmayan bir kuruluşun geri kalmaya mahkum kalacaktır. Biz de bu felsefe ile çalışmalarımızı şekillendirdik. Burdur’da bir aylık haber dergisinin eksikliği gördük ve bu yönde aylarca yaptığımız fizibilite çalışmalarının neticesinde Burdurweb Aylık Haber Dergisi’nin ilk sayısını çıkardık” dedi.

burdurweb-dergi-ali-orkun-ercengiz-642x320

Genel Yayın Yönetmeni Doğan, derginin niteliği ve içeriği hakkında Başkan Ercengiz’i bilgilendirdi. Doğan; ”Dergimiz, siyaset, ekonomi, sağlık, spor, eğitim, teknoloji, bilim, sanat, kültür vb.” kategorilerinde özel haberlere yer vereceğiz. Dergimizi söyleşi, köşe yazısı ile de daha da renk katacağız. İnşallah haber sitesinde kazandığımız ivmeyi dergimizde de yakalarız. Dergimiz ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı memnun olduğu ifade eden Başkan Ercengiz, dergimizin ilk sayının çok beğendiğini ifade ederek, hayırlı olmasını temenni ettiğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Genel Yayın Yönetmeni Özgür Doğan ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Can Doğan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e Burdurweb Aylık Haber Dergisi’nin ilk sayısını hediye etti.

Ercengiz-Dogan-Burdurweb-615x410

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir